Zamknij okno Drukuj dokument

Instrukcja obsługi

 

 

Szanowni Państwo,

 

Internetowy Biuletyn Informacji Publicznej, zbudowany jest na zasadzie "drzewa". Aby uzyskać dostęp do interesujących Państwa informacji można skorzystać z menu biuletynu znajdującego się po lewej stronie okna. Menu zostało pogrupowane tak, by maksymalnie ułatwić poruszanie się po nim.

W celu znalezienia interesujących Państwa informacji można również  skorzystać z wyszukiwarki, która znajduje się po prawej stronie okna u góry ekranu. Aby to uczynić należy wpisać szukany „wyraz” i kliknąć przycisk szukaj lub nacisnąć klawisz enter.

Pragniemy przypomnieć, że Biuletyn Informacji Publicznej to urzędowy publikator teleinformatyczny, składający się z ujednoliconego systemu stron, na których zostaje udostępniona informacja publiczna. Podstawowym zadaniem biuletynu jest ułatwienie dotarcia do informacji publicznej, dokumentów oraz do kompetentnych osób w danej jednostce. Nad aktualnością danych zawartych w Biuletynie, pieczę sprawuje Redakcja Biuletynu.

Chętnie poznamy wszelkie Państwa sugestie i uwagi techniczne związane z poprawieniem komfortu korzystania z biuletynu przez użytkowników. Prosimy o przesyłanie uwag na adres: bip_ratusz@poczta.fm

 

 

  Z wyrazami szacunku

      

       Redaktor Biuletynu

          Ewa Żbikowska    


 

Metadane

Źródło informacji:Ewa Żbikowska
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Ewa Żbikowska
Data wprowadzenia:2006-07-07 11:59:29
Opublikował:Ewa Żbikowska
Data publikacji:2006-07-10 11:26:16
Ostatnia zmiana:2010-03-15 14:03:09
Ilość wyświetleń:3887